MÖBLER / Skåp & hyllor / Kolonnskåp 16716061

nr 1671 6061

Kolonnskåp

bemålat. Diameter: 50 cm, höjd: 125 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 6 januari 2025
kl 18:28:57